Vzkazy


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
7 + 4=

(76)
1 2 3 4 5 6 7 8
>
(76) sestra Margita
2015-12-08 12:46:07
url  email

AVE MARIA. DNEŠNÍ NÁDHERNÍ SVÁTEK JSME V BRNĚ LESNÉ OSLAVILI PŘI RANNÍ MŠÍ SVATE, KDY JSME OBNOVILI SVÉ ZASVĚCENÍ A ZNOVU SE ODEVZDALI POD MOCNOU OCHRANU NAŠI NEBESKÉ MATKY..NEPOSKVRNĚNÁ MATKO VYPROS NÁM SÍLU VYTRVAT V DOBRÉM A NAUČ NÁS MILOVAT JEŽÍŠE A DRUHÉ JAK TYS TO DOKÁZALA.POZDRAVUJEME VŠECHNY ČLENY SMM V ČECHÁCH, NA MORAVĚ, SLOVENSKU I NA CELÉM SVĚTE A JSME SPOJENÍ V MODLITBĚ...SESTŘIČKA MARGITA A MLADÍ SMM Z BRNA

(75) s. Romana
2015-03-26 07:04:08
url  email

Ave Maria!
Včera jsme se mohli uprostřed postní doby zastavit a meditovat o velké milosti, kterou Bůh nabídl lidstvu.
Celkem všední situace - dívka Maria dělala obyčejnou práci, kterou dělávali v té době... Možná se modlila a v srdci nebo i nahlas odříkávala žalmy a chválila Pána... možná přemýšlela, co ji čeká, až tuto práci dokončí...

Bůh prolomil všednost a slovy anděla nabídl dívce Marii, že se může stát služebnicí. Tou, která jako první přijme Boží lásku a nechá jí proudit k druhým... Maria přijala, souhlasila s tímto Božím plánem. Nevěděla sice vůbec nic konkrétního, ale s důvěrou řekla své FIAT tomuto Božímu plánu.

Neboj se tedy naslouchat, neboj se dělat všední věci, plnit své povinnosti a zároveň být "nastaven/a" na FIAT pro Boží lásku, která kolem nás prochází.

Myslím na Vás všechny v modlitbě
Držte se!!!

(74) sestra Margita
2015-03-03 14:04:08
url  email

Ave Maria. Posielame vela pozdravov z Brna a moc na všetkých myslíme. Božia láska nás spája cez srdce našej milovanej Matičky, ktorá dokázala prijat z rúk Božích aj to ťažké a nepochopitelne.Požehnené dní postnej doby spolu so Sedembolestnou Máriou praje sestra Margita a mladí z Brna

(73) sestra Margita
2015-02-11 11:51:48
url  email

Ave Maria...v dnešný sviatok Lurdskej Panny Marie si Vás všetkých pozdravujeme z Brna-Lesne a sme spojení v modlitbe.Nech si všetkých naša milovaná Matička Božia drží v náručí a vedie nás všetkých bezpečnou cestou do neba....Zdraví sestrička Margit a mladí z Brna

(72) s. Romana
2015-01-23 07:35:43
url  email

Ahojte mladí!
Posílám Vám pozdrav z Boleslavi :-)

Pololetí se blíží, a tak se jistě pilně připravujete na písemky, zkoušení, aby se na vysvědčení objevilo pokud možná co nejnižší číslo, že?

Chtěla bych Vás ujistit, že se za Vás modlím a držím Vám palce, abyste to přežili s co nejmenšími ztrátami na životech :-)

Chci Vás poprosit, abyste se modlili: začínáme pro Vás připravovat duchovní obnovu... Brzy Vám dáme vědět bližší informace, včetně přihlášky. Najdete ji pak i na tomto webu.

Tak se zatím mějte!!!
s. Romana

(71) s. Romana
2014-11-28 20:31:45
url  email

Milí SMMáci, na přímluvu Panny Marie Zázračné medaile a sv. Kateřiny Labouré Vám přeji a vyprošuji hojnost milostí od Pána, Jeho blízkost a jistotu, že nás každého vede, tak jako vedl i kroky sestry Kateřiny Labouré... Kateřina se stala nástrojem pro ostatní lidi... a dokonce až do současnosti - i pro nás.

Děkujeme Ti Panno Maria, že jsi nás navštívila v r. 1830 a skrze nepatrný nástroj jsi dala světu medailku. Děkujeme Ti za všechny milosti, které nám denně vyprošuješ... Prosíme Tě i za Ty, kterým slibujeme své modlitby a chceme vyprosit i milosti, o které nikdo neprosí.

Myslím na Vás v modlitbě
s. Romana

(70) s. Romana
2014-08-22 15:56:20
url  email

Ave Maria!
Posílám Vám všem letní pozdrav ze Staré Boleslavi. Dnes je památka Panny Marie Královny. Panna Maria, obyčejná nazaretská dívka, která byla vzata do nebe, dostala titul Královna.
Přeji Vám, aby nám všem tato Královna, ale především MAMINKA, vyprošovala u Pána potřebné milosti… abychom měli sílu v každý okamžik rozhodnout se pro dobro anebo dokonce větší dobro. Přeji Vám, školákům, pěkný zbytek prázdnin a pokojný vstup do nového školního roku.

Jak jste si mohli všimnout, na stránce jsou fotky z Koclířova a svědectví některých z Vás. Ještě jednou díky za každého z Vás. Svěřuji Vás všechny pod ochranu Panny Marie.
Vaše s. Romana

(69) s. Romana
2014-03-11 07:08:31
url  email

Ave Maria!
Milí SMMáci a sympatizanti :-)
Vykročili jsme do postního období. Někdo z nás ho má rád, někdo zase méně... Někdo má z postní doby pocit smutku, bolesti, vzpomínání na utrpení, na něco, co nepřináší radost a život... Zkusme se ale podívat na postní dobu z jiné stránky: utrpení a smrt Pána Ježíše nám přineslo nový ŽIVOT... Zkusme se tedy zahledět a ponořit do utrpení Pána s vděčností, že nás čeká nový život. Život v plnosti, život s Ním...
Modlím se za Vás, aby nám všem postní doba přinesla co nejkrásnější a nejzralejší plody.

Myslím na Vás s. Romana

(68) sestra Margita
2013-11-27 11:50:52
url  email

Díky ti Neposkvrněná Panna Maria za velký dar Zázračné medaile, za milostí, které dostáváme prostřednictvím ní a prosíme o větší horlivost jí s vírou a důvěrou rozdávat, šířit a nosit jí u sebe..Dnes máme krásný svátek, můžeme získat plnomocné odpustky, když splníme podmínky, které nám Církev dává...V modlitbách s Vámi spojená a všechny ze srdce pozdravuje sestra Margita a mladí SMM z Brna

(67) s. Romana
2013-10-16 15:21:15
url  email

Ave Maria!
Milí přátelé, posílám Vám pozdrav ze St. Boleslavi. Vše kolem nás začíná mít jinou podobu, jakoby Pán - malíř a mistr - oblékal každý strom v jiný plášť. Člověk jen žasne nad krásou stvoření.
Ano, to vše, udělal náš Otec.Otec, který Tebe, mě, ale i Vás, miluje a myslí na nás :-)

S některými z Vás jsem se již osobně setkala při mém "objíždění" a navštěvování skupinek SMM. Tam, kde jsem ještě nedorazila, prosím, o strpení. Myslím na Vás a vkládám Vás pod ochranný plášť Panny Marie.

Prosím, nezapomínejte na svůj závazek - desátek sv. růžence.

Přeji Vám požehnané dny - s. Romana

>