Účastníkům příštího setkání v Madridu 2011

Obracíme se na Vás a posíláme třetí oběžník obsahující nejnovější zprávy o aktivitách, které připravujeme na léto 2011.

Jak víte, letos oslavíme v Madridu (16. – 21. srpna 2011) XXVI. Světový den mládeže, kterému bude předcházet Mezinárodní setkání Vincentinské mládeže (12. – 15. srpna 2011) svolané Otcem (Father General) Gregory Gayem. Našim přáním je, aby se mladé ženy a muži zúčastnili obou těchto setkání.

Pro účast na Světovém dni mládeže jsme oficiálně předregistrovali značný počet účastníků.

Na Setkání Vincentinské mládeže jsou zvané k účasti mladé ženy a muži ve věku 16 – 35 let z nejrůznějších větví Vincentinské rodiny. Mladí muži a ženy by neměli oslavit své 16. narozeniny po 1. srpnu 2011. Počet účastníků ve věku mezi 16 – 18 let je omezen na 300

a účastníci budou registrováni na způsob kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pro osoby ve věku 18 – 35 let žádný početní limit neplatí. Za to osoby mladší 18-ti let si musí s sebou přinést povolení rodičů nebo právních zástupců a navíc bychom ocenili, kdyby každých 10 mladých mužů a žen provázel jeden dospělý. Toto vše je detailně vysvětleno v oběžníku, který doporučujeme pozorně pročíst.

Všechny registrační formuláře by měly dojít do našich kanceláří nejpozději do 1. dubna 2011.

Po tomto datu nemůžeme zaručit, že bude Váš registrační formulář přijat. Platba za účast na těchto akcích musí být provedena do 15. května 2011.

V provozu je blog pro Setkání Vincentinské mládeže. Tady najdete všechny novinky, dokumenty, videa, katecheze. Jdi na: http://jmj2011famvin.99k.org

 

V tomto mailu najdete následující připojené materiály:

  • Třetí oběžník s detailními informacemi o zmíněných akcích. Čtěte je pozorně. Najdete zde i informace týkající se ceny za účast na těchto akcích.
  • Registrační formulář pro účast na těchto akcích
  • Další formulář, kde Vás žádáme o soupis jmen účastníků
  • Formulář k povolení pro osoby mladší 18-ti let
  • První lekce z katechetiky a dodatek pro přípravu této lekce

Všechny tyto dokumenty lze stáhnout ve formátu pdf.

Ještě jednou děkujeme a nezapomeňte, že nás najdete na: jmj2011fv@gmail.com

Přípravná komise pro setkání Vincentinské mládeže a Světový den mládeže, Madrid 2011

Comments

comments