Oznamy biskuské konference a materiály pro vedoucí

Oznamy biskuské konference a materiály pro vedoucí

Dovoluji si vám poslat několik pozvánek a materiálů, které vám mohou posloužit.

Zveme Vás na

1. Celostátní setkání animátorů v Třešti od 17.-23.8., které je určeno pro mladé lidi ve věku 16-30 let, kteří se účastnili/účastníanimátorských kurzů nebo jsou aktivní ve farnostech, společenstvích, řeholích a hnutích nebo se chtějí stát aktivními.

Více informací na https://csa2014.signaly.cz/

2. Možná si vzpomínáte, že na CSM ve Žďáře byl jeden večer zaměřen na Chiaru Luce Badano. Tato mladá blahoslavená dívka mnoho lidí stále oslovuje. Proto vznikl nápad uskutečnit Den s Chiarou Luce, na který jste srdečně zváni do Brna na Biskupské gymnázium 15.3.

Více informací: http://chiaraluce.naplno.net/

3. Od 6. do 13.4. proběhne Týden modliteb za mládež. Prosíme, abyste se připojili k těmto modlitbám nebo také tuto možnost zprostředkovali dalším lidem např. ve farnosti.

Download (PDF, 504KB)

4. Papež František posílá mladým lidem poselství ke Světovému dni mládeže, který se letos bude slavit na diecézní úrovni před Květnou nedělí. Připravují se Diecézní setkání mládeže v jednotlivých diecézích. Informace na svých Diecézních centrech pro mládež.

Download (PDF, 135KB)

5. Loni se uskutečnil Světový den mládeže v Rio de Janeiru. Na základě promluv papeže vznikl materiál Revoluce víry, který je vhodný pro práci ve společenství mládeže.

Download (PDF, 2.43MB)

Věřím, že alespoň některý uvedený materiál či pozvánka může být inspirací a povzbuzením pro váš život.

Jménem Sekce pro mládež a se srdečným pozdravem

Anička

Anna Brabcová
Česká biskupská konference
Sekce pro mládež

Comments

comments